22 січня 2015 року працівники та студенти РІ КУП НАНУ взяли участь в урочистостях з нагоди Дня Соборності та Свободи України

26 Січня, 2015

Мітинг на майдані Магдебурзького права у Рівному розпочався виступами голови Рівненської ОДА Віталія Чугуннікова та міського голови Рівного Володимира Хомка, котрі підкреслили особливу вагу цього свята  в історії України.  Адже соборність українських  земель  має  глибоке  історичне  коріння,  спирається  на споконвічну  мрію  народу  про  власну  незалежну,  соборну  державу  та  є  інтегральним результатом  складного  і  довготривалого  процесу  її  формування. Керівники місцевих органів влади  разом з  керівниками правоохоронних органів та інших військових формувань, а також численні учасники мітингу поклали квіти до пам’ятника «Загиблим за Україну».

Делегацію РІ КУП НАНУ очолила інспектор з виховної та методичної роботи Євчук Людмила Валентинівна.