23 березня у РІ КУП НАНУ відбувся день відкритих дверей

23 Березня, 2019

Незважаючи на те, що у п’ятницю завершилася ще одна шкільна чверть, а у суботу випускники шкіл проходили пробне ЗНО, запланований захід у Рівненському інституті усе ж відбувся. Як завжди, майбутніх абітурієнтів гостинно вітали в ошатній конференц-залі представники викладацького складу РІ КУП НАНУ на чолі з директором інституту Володимиром Якимчуком, котрий  розповів про інноваційний розвиток інституту, що функціонує в складі Київського університету права КУП НАНУ під керівництвом заслуженого юриста  України Юрія Бошицького.

dsc_5296.jpg
dsc_5300.jpg

dsc_5297.jpg

З великим зацікавлення учні слухали виступ к.ю.н., завідувача кафедри загальнотеоретичних правових дисциплін Артура Мартіросяна, який широко представив сфери застосування юридичного фаху, а також розповів про нові професії, які визначають перспективу навчання у юридичному закладі. Зокрема, доповідач окреслив зміст та значення таких юридичних спеціальностей, як: медіатор, колектор, юрист-аналітик, gp-менеджер, помічник народного депутата тощо. Про умови вступу до РІ КУП НАНУ розповіла завідувач кафедри гуманітарних дисциплін Стефанія  Українець.

Завершився захід екскурсією інститутом.