24 лютого 2021 року у РІ КУП НАН України відбулася зустріч колективу з Юрієм Кармазіним

26 Лютого, 2021

Юрій Кармазін – відомий український політичний діяч, народний депутат України 2-го, 3-го, 4-го та  6-го скликань, заслужений юрист України, суддя, державний радник юстиції 3 класу, почесний працівник прокуратури, голова партії захисників Вітчизни, який упродовж тривалого часу є партнером та другом Київського університету права НАН України. У 2010 році Юрію Кармазіну було присвоєно найвищу відзнаку університету «Почесний доктор Київського університету права Національної академії наук України».

dsc_9434.jpg

dsc_9442.jpg

dsc_9445.jpg

Почесний гість з Києва передав вітання від ректора КУП НАН України Юрія Бошицького.  Під час зустрічі було обговорено основні проблеми нашого закладу та перспективи розвитку інституту в умовах пандемії. Спонукаючи педагогів до відкритого діалогу, Юрій Кармазін підкреслив, наскільки важливим є їхнє уміння залучити студентів до наукової роботи, до участі у міжнародних проектах, що нині набувають усе більшої ваги. На нараді ішлося про рівень організації і проведення вступної кампанії та можливості її оптимізації у новому навчальному році.

Головну увагу Юрій Кармазін звернув на проблему проходження практики студентами Рівненського інституту КУП НАН України,адже працевлаштування випускників нашого закладу має стати пріоритетним завданням, оскільки це буде одночасно і гарною візитівкою нашого закладу, – зазначив Юрій Анатолійович. І він особисто обіцяв  цьому сприяти

На завершення зустрічі директор Рівненського інституту КУП НАН України Володимир Якимчук подякував почесному гостю за сприяння і допомогу в роботі навчального закладу та запросив проводити майстер-класи для студентів інституту.