24 липня РІ КУП НАНУ відвідала представницька делегація з Румунії

28 Липня, 2014

Вона прибула на запрошення ректора Ю.Л. Бошицького, котрий таким чином привідкриває завісу між українським та європейським світом. Пізнання України для пересічного європейця є важливим кроком до усвідомлення необхідності створення належного комунікативного простору, який забезпечить гідне сприйняття українських культурних надбань.

Прикметно, що у складі делегації були Генеральний секретар Союзу українців Румунії Ірина-Любов Горват та Генеральний директор Повітового музею Соту Маре Марта Лівіу, котрих надзвичайно вразила не тільки атмосфера, яка панує в інституті, а передусім його сучасний образ: навчальні аудиторії, конференц-зали, комп’ютерний клас, зала судових засідань та ін. Учасники делегації запевнили, що навчальний заклад, очолюваний паном Бошицьким, може претендувати на статус європейського.

Після екскурсії інститутом поважні гості разом із керуючим справами РІ КУП НАНУ В.Л. Якимчуком відвідали визначну пам’ятку історії, культури та архітектури України — Дубенський замок і музей бурштину у місті Рівному.