24 листопада у РІ КУП НАН України вшанували пам’ять жертв голодомору-геноциду 1932-1933 років

26 Листопада, 2014

Акція проходила під загальнонаціональним гаслом «Голодом вбивали нашу свободу. Не підкорені у 33-му – непереможні сьогодні!».

У холі інституту студенти запалили свічки і вшанували пам’ять жертв геноциду хвилиною мовчання. Також зусиллями студентів під керівництвом доцента кафедри гуманітарних дисциплін Т.О. Артерчук та інспектора з виховної  та методичної роботи РІ КУП НАНУ Л.В. Євчук була підготовлена виставка світлин, що відтворюють трагічні події того часу. Провідним мотивом акції стала думка про те, що голодомор-геноцид 1932-1933 років є загальнонаціональною трагедією, масштаби якої  сягають сьогодення.

.