24 травня 2019 р у РІ КУП НАНУ відбулася І міжнародна науково-практична Skype-конференція «Трудовий капітал в умовах дії євроінтеграції: досвід України та Республіки Польща»

24 Травня, 2019

Конференція вкотре засвідчила те, що сучасна вища школа нині долає  класичну, інституціалізовану форму і  вирішення основних освітніх та педагогічних завдань сьогодення значною мірою обумовлені процесами інформатизації, технізації та віртуалізації.
     З вітальним словом до учасників конференції звернулися організатори наукового форуму ‒  ректор Київського університету права НАН України, професор, заслужений юрист України Юрій Бошицький,  професор  факультету адміністрування та права Гданського університету, доктор юридичних наук Моніка Томашевська, директор Рівненського інституту КУП НАНУ Володимир Якимчук.

dsc_6055.jpg
 dsc_6058.jpg
 dsc_6060.jpg

Пленарне засідання розпочалося виступом ректора  КУП НАНУ  Юрія Бошицького на тему «Людський капітал України в умовах євроінтеграції: проблеми та напрями їх подолання».
Особливості євроінтеграційних  процесів України  і Польщі стали предметом жвавого обговорення  та розлогих дискусій.

dsc_6065.jpg

dsc_6067.jpg
 dsc_6070.jpg

Рівненський інститут КУП НАНУ на конференції представляли старший викладач кафедри спеціальних юридичних дисциплін Рівненського інституту КУП НАНУ Світлана Повзун («Напрями державного регулювання молодіжного ринку праці в Україні в контексті євроінтеграції»), а також студенти  третього та четвертого  курсів:  Олеся Булавін («Мобінг у трудових правовідносинах: проблеми сучасності), Катерина Озеруга («До питання трудової міграції українців в сучасних умовах»), Мирослава Заулочна («Гармонізація трудового законодавства України та законодавства ЄС в питанні гендерної рівності») та Марина Набухотна («Порівняльний аналіз системи оплати праці в Україні та Республіці Польща»).
     Конференція стала ще одним кроком, що наблизить Україну до європейської спільноти та сприятиме входженню нашої країни в європейський освітній та юридичний простір.