24 вересня викладачі та студенти РІ КУП НАНУ взяли участь в акції «Випускник»

25 Вересня, 2014

Вона проводилася під егідою Рівненського міського центру зайнятості і стала доволі масштабним заходом, який має допомогти учнівській молоді зорієнтуватися у виборі майбутньої професії.
     Прикметно, що потенційні абітурієнти охоче спілкувалися зі студентами Рівненського інституту. Найбільше їх цікавили умови вступу та рівень надання освітніх послуг. «Ми самі ініціювали діалог зі старшокурсниками, не очікуючи, поки до нас хтось підійде, – говорить голова студентського парламенту РІ КУП НАНУ Андрій Токарчук, – Саме тому біля нашого столу було найбільш людно. Адже серед учнів шкіл багато тих, хто вагається, хто нерішуче робить кроки в плані власного самоствердження».
     «Як би там не було, але професійне самовизначення – справа першорядна. Я думаю, що ми зуміли поглибити мотивацію старшокурсників, які мріють стати юристами, щодо вибору навчального закладу. Головне, що вони почули адекватну інформацію про РІ КУП НАНУ. Найбільшу вагу, як на мене, має авторитет ректора Ю. Л. Бошицького, який своїми креативними програмами зумів високо підняти імідж інституту», – коментує хід акції «Випускник» Олексій Сидоров.

Презентація освітніх програм, яскраві зустрічі, можливість апробації власних професійних зусиль – усе це надало акції «Випускник» того  особливого шарму, який перетворює будь-яке дійство у справжнє  свято.