24 жовтня 2013 р. у РІ КУП НАНУ відбувся черговий майстер–клас з англійської мови

25 Жовтня, 2013

Його  провів для студентів першого та третього курсів волонтер Корпусу миру США в Україні, бакалавр політичних наук Девід Г’юз, котрий має  дворічний  досвід викладання англійської мови для  студентства.

Заняття відбулися у формі активного діалогічного спілкування між гостем зі США та студентами інституту на основі тематики навчальних програм вивчення англійської мови для першого і третього курсів. Майбутні юристи дістали додаткову можливість поглибити свої знання у сфері професійного спілкування англійською мовою.
   Пан Д. Г’юз поділився своїми враженнями від перебування  в Україні, а також власними планами на майбутнє.

Такі майстер-класи  стали  традиційними на кафедрі гуманітарних дисциплін Рівненського інституту Київського університету права НАНУ.

О.О. Дацюк, к.ф.н., доцент кафедри гуманітарних дисциплін