24 жовтня 2013 року на базі РІ КУП НАН України відбувся семінар-практикум для вчителів правознавства 9-х –11-х класів

30 Жовтня, 2013

На цьому заході, який зібрав представників понад тридцяти загальноосвітніх навчальних закладів м.Рівного, були обговорені шляхи вдосконалення педагогічної майстерності вчителів правознавства з метою формування стійкого інтересу учнів до цієї дисципліни. На семінарі-практикумі був представлений досвід роботи педагогів С.Сидорчука (ЗОШ № 18), О.Бруцького (ЗОШ № 4), Н.Демянюк (ЗОШ № 9). Насамкінець відбувся міжшкільний правовий брейн-ринг за участю учнівських команд «Сова», «Беркут», «Софісти».

У роботі семінару взяли участь ректор Київського університету права НАН України професор, заслужений юрист України Ю. Бошицький, секретар Рівненської міської Ради А. Грещук, проректор РОІППО І. Вєтров та керуючий справами Рівненського інституту КУП НАН України В. Якимчук. Учасники семінару та правового турніру були відзначені дипломами та цінними подарунками, які вручив ректор Київського університету права НАН України Ю. Бошицький.

Цей захід став ще однією вдалою спробою вибудувати платформу співпраці між Рівненським інститутом КУП НАНУ та школами міста. Не випадково його організаторами стали спеціаліст з профорієнтаційної роботи та довузівської підготовки КУП НАН України О. Пилипчук та методист управління освіти Рівненського міськвиконкому Т. Грещук.