25 квітня у РІ КУП НАНУ відбувся день відкритих дверей

27 Квітня, 2015

У святковій конференц-залі зібралося більш як 30 потенційних абітурієнтів, зацікавлених у тому, щоб стати студентами Рівненського інституту КУП НАНУ, який здійснює профільну юридичну підготовку і здобув високий авторитет на теренах Рівненщини зусиллями  ректора, професора  Ю.Л. Бошицького.  Проєвропейські ініціативи ректора, численні майстер-класи, науково-практичні конференції, круглі столи, семінари, зустрічі з видатними фахівцями у сфері права – усе це значною мірою впливає на позитивний імідж закладу.

З вітальним словом до присутніх звернувся керуючий справами РІ КУП НАНУ  В.Л. Якимчук, котрий ознайомив  їх  із основними напрямками роботи закладу та специфікою здійснення освітньої діяльності. На заході також виступили завідувач кафедри гуманітарних дисциплін С.Я. Українець, яка розповіла про  умови вступу до РІ КУП НАНУ у 2015 році та особливості цьогорічної вступної кампанії, а також завідувач бібліотеки РІ КУП НАНУ О.П.Сіончук, котра  підкреслила роль бібліотеки в статусі   наукового та навчального центру РІ КУП НАНУ.
     Особливе пожвавлення серед присутніх викликав виступ студента І курсу Дениса Михалевича, який під супровід гітари виконав для гостей кілька пісень.

Після завершення офіційної частини зустрічі школярі отримали можливість неформального спілкування зі студентами РІ КУП НАНУ, які провели для гостей екскурсію інститутом.