25 січня 2012 року в Рівненському інституті КУП НАНУ відбувся концерт присвячений Дню студента

1 Лютого, 2012

25 січня 2012 року в Рівненському інституті КУП НАНУ відбувся концерт присвячений Дню  студента. Організаторами концерту стали члени студентської ради: Анна-Юлія Петрук, Олександра Терещук та Дарина Корнійчук під керівництвом інспектора з виховної роботи Сумченко Наталії Миколаївни. У концерті взяли  участь студенти першого курсу Анатолій Максимчук, Максим Юзепчук, Валерія Литвін та студент другого курсу Назар Бенецький.
     У цьому контексті важливою акцією став огляд кімнат гуртожитку та нагородження за найкращі кімнати.

Отож, на четвертому поверсі найкращою кімнатою стала кімната 425, у якій проживають О.Антонова та Ю. Палій,  на п’ятому поверсі найкращою кімнатою була визнана  кімната 513, у якій проживають М.Бондар, М. Гончар та Г. Тимофіюк.  А переможцями у конкурсі були оголошені  Аліна Шульжук та Діана Матвійчук, які проживають у 403 кімнаті, яким були вручені подарунки.