25 ВИПУСК БАКАЛАВРІВ РІВНЕНСЬКОГО ІНСТИТУТУ КИЇВСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ПРАВА НАН УКРАЇНИ

15 Липня, 2023

14 липня у Рівненському інституті Київського університету права НАН України відбувся 25 випуск бакалаврів

А це свідчення того, що Рівненський інститут впевнено і послідовно виконує свою місію динамічного науково-освітнього комплексу Рівненщини, що належним чином трансформує свої кращі здобутки у сучасний юридичний простір.

57.jpg
 56.jpg
 55.jpg

54.jpg
 53.jpg
 52.jpg

Відкриваючи урочистості, ректор КУП НАНУ, професор Юрій Бошицький підкреслив, що вони відбуваються в умовах нового відліку часу, який у зв’язку з воєнним станом уніс свої корективи в усі сфери життя і, зокрема, у професійну та освітню діяльність. Нові уявлення про масштаби порушення прав людини в умовах війни, спричинення шкоди здоров’ю та майну, позбавлення життя, волі, полон стали новими викликами, які доводиться долати щодня. На жаль, серед тих, хто поклав своє життя за майбутню перемогу України, і наші студенти та випускники. Їх пам’ять присутні вшанували хвилиною мовчання.

51.jpg
50.jpg
 49.jpg
48.jpg

47.jpg
 46.jpg
 45.jpg
 44.jpg

Директор Рівненського інституту Іван Вєтров наголосив на важливій місії покоління випускників-правників, котрі народилися на початку нового тисячоліття, і саме їм належить розбудувати правову демократичну державу, яка займе чільне місце у світовому демократичному суспільстві, дорогу в яке сьогодні пробивають Збройні Сили України.

Наполеглива праця студентів та викладачів інституту була відзначена почесними грамотами та цінними подарунками (книгами) Київського університету права, Рівненського інституту та департаменту освіти і науки.

40.jpg
38.jpg

До урочистих привітань долучилися кандидат юридичних наук, голова Рівненського апеляційного суду Олег Полюхович, регіональний координатор у Рівненській області Західного міжрегіонального управління Міністерста юстиції Оксана Сальчук, які у своїх виступах підкреслювали потребу  переосмислення загальних тенденцій державного розвитку, що зазнають на собі істотного впливу глобалізаційних процесів, демократичних змін у різноманітних сферах державного регулювання. Особливо зворушливим був виступ куратора випускників, старшого викладача  кафедри загальнотеоретичних правових та гуманітарних дисциплін Анни Грицюк. Від імені батьків випускників привітала Лариса Малишевська.  На успішний професійний шлях благословив та окропив святою водою студентів секретар Рівненської єпархії, протоієрей отець Сергій Лучанін, який акцентував увагу на тому, що не завжди буква закону держави може відповідати духу закону Божого.

37.jpg
 35.jpg

До виголошення клятви випускників були запрошені Дарія Сидорова та Максим Головко.

Допомогли провести урочисту подію представники Рівненської філармонії: ведуча Таніна Позняк та співак Павло  Мищук, який виконав Гімн України та  пісню “Ой у лузі червона калина”.

36.jpg

Щасливі випускники отримали довгоочікувані дипломи та зробили традиційне фото на згадку з друзями, батьками та викладачами. Ці пам’ятні хвилини запам’ятаються їм на все життя.

З БОГОМ У ДОРОСЛЕ ЖИТТЯ!