26 квітня студенти РІ КУП НАНУ вшанували пам’ять жертв Чорнобильської катастрофи

26 Квітня, 2013

У день пам’яті про найбільшу техногенну катастрофу у Рівному 26 квітня об 11.00 біля пам’ятного знака «Жертвам Чорнобильської катастрофи» на розі вулиць Івана Мазепи та Симона Петлюри відбувся мітинг-реквієм, присвячений 27-й річниці Чорнобильської трагедії, у якому взяли участь заступник голови облдержадміністрації С.Сад, голова обласного об’єднання «Союз Чорнобиль» Г. Хиля та ін. Промовці одностайно ствердили думку про те, що подвиг багатьох самовідданих людей: пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, −назавжди вписанийу  літопис людської мужності і навічно залишиться у пам’яті українського народу.

До підніжжя пам’ятного знака студенти РІ КУП НАНУ на чолі з помічником ректора В.Л. Якимчуком та інспектором з виховної та методичної роботи   Н.М.Сумченко поклали вінок  із живих квітів, помережаний жовто-блакитними стрічками.