26 квітня студенти Рівненського інституту КУП НАН України вшанували жертв Чорнобильської трагедії

8 Травня, 2012

26 квітня в Україні в черговий раз пройшло вшанування  Дня Чорнобильської трагедії. В цей весняний день, який не передвіщав біди відбулося  — планове виключення реактора, що тривало 20 секунд, здавалося звичайною перевіркою електрообладнання.      Проте через декілька секунд в результаті різкого стрибка напруги стався хімічний вибух, в результаті якого в атмосферу викинуто близько 520 небезпечних радіонуклідів. Вибух був настільки потужним, що забруднення розповсюдилося на значні ділянки території Радянського Союзу, які наразі входять до складу Білорусі, України та Росії.      За офіційними повідомленнями, відразу після катастрофи загинула 31 людина, а 600 000 ліквідаторів, які брали участь у гасінні пожеж і розчищенні, отримали високі дози радіації.

Так студентський парламент на чолі з ініціатором Хілінським Максимом, а також за підтримки керівництва РІ КУП НАНУ, інспектора з виховної та методичної роботи Сумченко Н.М. вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятника ліквідаторів аварії на ЧАЕС.