26 по 28 жовтня в Рівненському інституті КУП НАН України був проведений майстер-клас від викладача комерційного права США доктора права Петра Річарда Костіва

1 Листопада, 2011

З 26 по 28 жовтня в Рівненському інституті на прохання студентів був проведений майстер-клас від викладача комерційного права США доктора права Петра-Річарда Костіва. Це вже другий його візит до нашого навчального закладу.
       Студенти були вражені стилем його викладання, оскільки він дуже відрізняється від традиційного. Заняття проходять за сократичним методом у формі діалогу (так визначив свій стиль Петро-Річард Костів). Це допомагає краще зрозуміти визначальні риси американського права, визначити його особливості і порівняти з вітчизняною правничою системою.

Студенти були ознайомлені не лише з теоретичними аспектами корпоративного і контрактного права США, а й з практичним втіленням законодавства, розглядаючи й аналізуючи реальні юридичні справи.
     Особливою формою викладу знань стала демонстрація фільму «Анатомія вбивства» англійською мовою, що дало можливість не тільки покращити знання іноземної мови, а й проілюструвало правову систему Америки, процедуру збирання доказів та їх доведення, а також особливості самого судового процесу.

Деякі студенти захотіли особисто висловити своє захоплення та вдячність за проведений майстер-клас.
      Назар Бенецький, 2 курс: «Мені дуже сподобалась вимова викладача, лаконічність викладу його думок і сам метод викладання. Вразила його обізнаність у юриспруденції і не тільки. Петро Костів цікавий як лектор і як особистість. Сподіваюсь на проведення подібних заходів у майбутньому».
     Марина Басовець, 3 курс: «Проведення майстер-класу від Петра- Річарда Костіва – це чудова можливість отримати відмінні знання з англійської мови та ознайомитись із особливостями правової системи Сполучених Штатів. Особисто я задоволена такою організацією роботи. Методика викладання сподобалась мені своєю легкістю і доступністю. Петро Річард – професіонал своєї справи, людина, яка вміє працювати в колективі. Він знайшов контакт зі всіма студентами і залишив добре враження після себе. Висловлюю щиру подяку Петру Річарду  особисто та керівництву КУПу за отримані знання».
      Кондратюк Андрій, 4 курс: «Я був приємно вражений лекціями Петра Костіва. Це цікаво, легко, зрозуміло, доступно для всіх і кожного. Це новий рівень викладання матеріалу, який не залишає нікого байдужим».
      Також відбулася зустріч з педагогами нашого інституту для обміну викладацьким досвідом.

Марія Левчук, студентка 3 курсу