27 лютого у РІ КУП НАНУ відбувся день відкритих дверей

29 Лютого, 2016

Традиційними в інституті стали зустрічі абітурієнтів з професорсько-викладацьким та студентським  колективами.  Для кожного з випускників  шкіл та коледжів день відкритих дверей чи не найважливіше джерело неупередженої  інформації про заклад.
     Відкрив захід керуючий справами Рівненського інституту Київського університету права Володимир Леонович Якимчук, котрий познайомив присутніх з основними напрямками роботи закладу та специфікою здійснення освітньої діяльності. Зокрема, він підкреслив, що Київський університет права Національної академії наук України – єдиний у нашій державі навчально-науковий комплекс європейського зразка, який підпорядкований Національній академії наук України, де на високому професійному рівні, враховуючи новітні досягнення юридичної науки, готують юристів ХХІ ст.

Особливості вступної кампанії 2016 року окреслила  відповідальний секретар приймальної комісії  КУП НАНУ Надія Олексіївна Армаш. До слова також були запрошені завідувач кафедри спеціальних юридичних дисциплін Артур Гагікович Мартиросян, завідувач кафедри загальнотеоретичних правових дисциплін  Сергій Володимирович Книш,  голова трудового колективу Леся Хотіївна Тихончук, завідувач кафедри гуманітарних дисциплін Стефанія Ярославівна Українець.
     Наскрізною темою їхніх виступів стали проєвропейські ініціативи ректора Юрія Ладиславовича Бошицького, які забезпечують  високий авторитет  РІ КУП НАНУ на теренах Рівненщини. Численні майстер-класи, науково-практичні конференції, круглі столи, семінари, зустрічі з видатними фахівцями у сфері права становлять своєрідний простір професійного зростання фахівця-юриста.

Екскурсія закладом, діалог із завідувачем бібліотеки Оксаною Пилипівною Сіончук,  неформальна зустріч зі студентським активом, безумовно,  поглибили враження від почутого.
     Дякуючи за організовану зустріч, абітурієнти  стверджували свій намір здобути юридичну освіту саме у РІ КУП НАНУ.