27 травня у РІ КУП НАНУ відбулася підсумкова міжвузівська студентська науково-практична конференція кафедри гуманітарних дисциплін

29 Травня, 2015

Проведення підсумкової конференції на кафедрі гуманітарних дисциплін стало уже традицією. Проте у форматі міжвузівської вона відбувається вперше. Ідея ширшого наукового діалогу належить самим студентам, яким сьогодні багато важить спілкування з ровесниками. Власне, такий формат дозволив розширити діапазон проблематики, винесеної на обговорення.

Знаменно те, що відкрив конференцію ректор, професор Юрій Ладиславович Бошицький, котрий висловив свою підтримку її учасникам, підкресливши, що сучасний гуманітарний простір нині, як ніколи, потребує свого ствердження і що проблема людини, втілення її запитів стосується представника кожної професії, а юриста – передусім.  Особливо важливо підкреслити, що за найкращі доповіді на конференції студенти отримали від Юрія Ладиславовича  цінні подарункові видання книг на мистецько-культурологічну тематику. Подарунками було відзначено виступи студента-магістранта V курсу історико-соціологічного факультету Рівненського державного гуманітарного університету Сергія Шкодича, студентки ІІІ курсу навчально-наукового інституту будівництва та архітектури Національного університету водного господарства та природокористування Анни Лисої, а також студентки ІV курсу  Рівненського інституту Київського університету права НАН України Софії Юрків. Їхні доповіді були винесені на пленарне засідання і викликали жваву дискусію серед присутніх.
     Студентів також привітав почесний гість університету доктор права Арнольд Варенвальд з Німеччини, котрий прибув на запрошення ректора для проведення майстер-класів у РІ КУП НАНУ, та керуючий справами РІ КУП НАНУ В.Л. Якимчук.

Після пленарного засідання робота конференції продовжилася у двох секціях: «Соціокультурні виклики в сучасному світі: реалії та перспективи» (її роботою керували доктор соціологічних наук, професор кафедри політичних наук Рівненського державного гуманітарного університету О.М. Кириленко та кандидат філософських наук,  доцент кафедри українознавства Національного університету водного господарства та природокористування С.М. Гуменюк),  «Лінгво-комунікативний аспект сучасної юридичної науки» (керівниками секції були кандидат філологічних наук, доцент кафедри гуманітарних дисциплін РІ КУП НАНУ О.О. Дацюк та кандидат педагогічних наук, доцент кафедри гуманітарних дисциплін РІ КУП НАНУ Т.О. Артерчук). Прикметно, що на конференції піднімалися проблеми, які значною мірою резонують сучасне пошукове поле і мають неабияке значення для усвідомлення складних реалій сьогодення.

Після завершення обговорення було прийнято резолюцію конференції. Усім доповідачам буде вручено сертифікати учасника конференції.