28 травня у РІ КУП НАНУ відбулася підсумкова студентська конференція кафедри гуманітарних дисциплін

30 Травня, 2014

Вона зібрала тих, хто упродовж усього навчального року поглиблено працював над дослідженням обраної проблеми, зважаючи на її актуальність та той креативний потенціал, який дозволив не тільки отримати високі знання, а й розвинути власні рефлексивні здібності.
     Із вітальним словом до студентів звернулися керуючий справами РІ КУП НАНУ В.Л. Якимчук та завідувач кафедри гуманітарних дисциплін С.Я. Українець. Прикметно, що апробацію своїх досліджень багато хто зі студентів отримав на наукових форумах в інших навчальних закладах, зокрема на студентській регіональній конференції, яка відбулася у Національному університеті водного господарства та природокористування, а також круглих столах у Рівненському державному гуманітарному університеті. А тому доповіді студентів були зважені та переконливі. Тематика виступів охоплювала широкий спектр гуманітарної проблематики ─ від лінгвістичних студій над проблемами термінологічного вжитку та комунікативно-прикладних аспектів до розлогих світоглядних рефлексій над проблемами культури та соціуму. Особливо відзначені виступи К. Наконечної («Трансформація смислу у сучасних філософських пошуках»), З.Салійчук («Антропоцентрична рефлексія філософії романтизму»), Т.Семенюк («Постмодерна трансформація моральних цінностей сучасної людини»), Д. Лякішевої («Комунікативні стратегії сучасного публічного мовлення», О. Хмелярука («Переселенський рух та еміграція українців (кінця ХІХ-поч. ХХ ст.: причини, хід, наслідки»), С. Друзя («Проблеми перекладу юридичних текстів з німецької мови на українську») та ін..

Усі студенти отримали  дарунок від ректора Ю.Л. Бошицького, який завжди вітає наукову ініціативу. Книги на юридичну та мистецьку тематику від його імені вручив студентам  В.Л. Якимчук.
     Конференція стала підсумком накових зусиль усієї кафери. Вона вкотре підтвердила важливу тезу про те, що становлення висококваліфікованого фахівця-юриста неможливе поза сферою гуманітаристики.

РІ КУП НАНУ