28 вересня 2011 року у Рівному відбувся масовий профорієнтаційний захід «Ярмарок професій»

3 Жовтня, 2011

Навчатися, щоб перемагати!

Саме під таким девізом відбулось представлення Рівненського інституту Київського університету права Національної академії наук України на «Ярмарку професій та освітніх програм», який відбувся 28 вересня 2011 року у Рівному. Це масовий профорієнтаційний захід для випускників – одинадцятикласників загальноосвітніх закладів освіти Рівного та їх батьків.        Захід спільно організований управлінням освіти Рівненського міськвиконкому, Рівненським міським центром зайнятості та навчальними закладами міста Рівного ІІІ – ІV рівнів акредитації. Його основна мета – це  інформування про тенденції навчання та ринку праці регіону. Програма профорієнтаційного заходу включала презентацію навчальних закладів міста ІІІ та ІV рівнів акредитації за участю студентів та роботу консультаційних пунктів кожного з навчальних закладів.

У роботі «Ярмарку професій» активну участь взяли керуючий справами Рівненського інституту КУП НАН України Савчин М.В., викладач кафедри гуманітарних дисциплін Дикун Г.П., завідувач кабінетом технічних засобів Атрощенко В.В. та студенти 4-го курсу, які беруть активну участь в студентському самоврядуванні, а саме, Савчук А., Левчук Ю., Янчарук О., Теслав А.         Усім одинадцятикласникам, бажаючим стати юристом, була надана вичерпна інформація щодо Рівненського інституту КУП НАН України та за допомогою мультимедійного проектора  продемонстровано фоторолик.