29 грудня у РІ КУП НАНУ відбулись збори трудового колективу

29 Грудня, 2017
        Виступаючи перед присутніми, директор Рівненського інституту Київського університету права НАН України В.Л.Якимчук доповів про результати роботи кожного структурного підрозділу інституту протягом 2017 року, зосередив увагу на питаннях, які розглядала Вчена рада університету, окреслив основні завдання на наступний рік.
        Зокрема, перед викладацьким складом інституту надалі залишатиметься профорієнтаційна робота, тому вже в другій половині січня відновляться їх візити до середніх навчальних закладів міста та області. Підписання Угод про співпрацю стане однією із складових роботи викладачів РІ КУП НАНУ. До слова, адміністрація КУП НАНУ забезпечила достатню кількість роздаткового матеріалу.
Володимир Леонович вказав на те, що протягом 2017 року не було проведено серйозних ремонтних робіт в приміщенні ( зокрема, не були замінені старі вікна на енергозберігаючі в деяких аудиторіях) через брак коштів. Тому набір студентів в 2018 році має стати пріоритетним завданням для кожного співробітника РІ КУП НАНУ.
        Насамкінець, директор передав вітання від ректора КУП НАНУ Ю.Л.Бошицького , який, незважаючи на скрутну матеріальну ситуацію у вузі, крім щирих побажань з Новим роком та Різдвом, знайшов можливість кожному працівнику інституту надати премію.
Ще в заключній частині свого виступу В.Л.Якимчук сказав таке: «Прийміть найкращі вітання з нагоди Нового  року та Різдва Христового!
Від щирого серця бажаю Вам, Вашій родині та нашому колективу міцного здоров’я, великого людського щастя, добробуту, благополуччя і Божої благодаті!
       Нехай Рік новий буде для Вас багатим на добро, щедрим на успіхи і вдачі, везіння. Веселих Вам колядок, щедрих подарунків, примноження добрих справ та значного продовження життя!»