29 квітня 2013 року на базі РІ КУП НАНУ відбувся круглий стіл на тему «Духовно-моральне виховання учнівської молоді»

30 Квітня, 2013

Він був ініційований обласним управлінням освіти і науки ОДА, а також Національним університетом «Острозька академія». Досить високим було представництво заходу – його почесними гостями стали заступник голови Рівненської обласної адміністрації О.В. Губанов, начальник обласного управління освіти і науки ОДА Г.М. Таргонський, депутат обласної ради, голова постійної комісії з питань освіти, науки, культури та духовності, перший проректор НУВГП доктор економічних наук,професор С.О. Левицька. Участь у круглому столі взяли також і кращі студенти РІ КУП НАНУ  − Софія Юрків та Вікторія Богданець.

Учасники заходу були приємно вражені рівнем його проведення, а особливо матеріально-технічною базою інституту, адже зустріч відбувалася в його оновленій конференц-залі.