29 квітня 2014 р. на кафедрі гуманітарних дисциплін Рівненського інституту КУП НАНУ відбулися студентські наукові читання «Особливості юридичної терміносистеми»

29 Квітня, 2014

У них взяли участь   студенти  І-ІІІ курсів інституту, які вивчають англійську, німецьку, французьку та латинську мови за професійним спрямуванням. Тематика студентських виступів охопила широкий спектр проблематики використання правничих термінів у згаданих мовах (систематизація лексики, міжмовні запозичення, питання перекладу текстів з юриспруденції, методики засвоєння правничого вокабуляру майбутніми юристами тощо), спричинивши зацікавлене обговорення висловлених міркувань. Наукову роботу студентів було відзначено книжковими подарунками з іноземної філології.

Керівник лінгвістичної секції
кафедри гуманітарних дисциплін