3 вересня в РІ КУП НАН України відбулася посвята в студенти

5 Вересня, 2013

Молоді, розумні, активні – ще вчорашні школярі, а сьогодні вже студенти. У дружній та теплій атмосфері в Рівненському інституті Київського університету права Національної академії наук України зустрічали першокурсників. З хвилюванням і гордістю 49 майбутніх юристів отримували з рук ректора студентські квитки, а від почесних гостей свята – гарні привітання та побажання.

Київський університет права вважається одним із кращих в Україні класичних університетів, де вивчають юриспруденцію. Рівненський інститут Київського університету права, що є одним із престижних осередків юридичної освіти на Волині і Поліссі, вже давно вийшов за межі нашого регіону. Цьогоріч право носити горде звання студента КУПу вибороли 49 молодих людей. Посвята в студенти стала для них початком руху сходинками майбутнього професійного розвитку.

Професія юриста залишається однією з найпрестижніших у нашій країні та в світі в цілому. Сьогодні без допомоги юриста не обходиться практично ні одна сфера діяльності. На нього покладають неабияку надію, перш за все як на правозахисника, для якого здоров’я і життя людини, її честь і гідність, справедливість і безпека є найвищими пріоритетами. Бути юристом – це велика честь, але водночас це і велика відповідальність. Маю надію, що ви – представники сучасної української молоді з власним досвідом, творчим мисленням, активною громадською позицією, будете здатні розвивати економічний та інтелектуальний потенціал нашої країни, будувати правову державу, – звернувся до студентів ректор Юрій Бошицький.     А поки що перед першокурсниками стоять прості завдання – розвиватися, навчатися і самовдосконалюватися. Тим більше що у ВНЗ для цього створені всі необхідні умови. По-перше, тут працює чудовий професорсько-викладацький склад. По-друге, це постійний розвиток міжнародних відносин. Університет підписав 60 угод про співпрацю з 37 різними навчальними закладами у 22 країнах світу. Навчальний заклад є членом Асоціації вищих навчальних закладів, планує стати членом Європейської асоціації університетів, співпрацює з Американською асоціацією адвокатів, Європейською асоціацією пенсійного права. Він виступає організатором міжнародних форумів у Польщі, Словаччині, Німеччині. Тож студенти мають унікальну можливість переймати досвід роботи в європейських установах, брати участь у міжнародних конференціях, наукових форумах.

Крім того, у навчальному закладі діє чудова матеріально-технічна база: відремонтоване приміщення, оснащені аудиторії і конференц-зали, і, звичайно, гуртожитки європейського типу. До послуг студентів – чудова бібліотека, можливість користуватися Wi-Fi.
     Майбутні юристи за роки навчання опанують кілька десятків навчальних дисциплін, отримають навички застосування теоретичних знань під час проходження практики в органах державної влади, управліннях, правоохоронних, судових органах, прокуратурі. Отримають досвід і розуміння того, що тільки безперервне вдосконалення своїх знань, вдосконалення їх практикою є ключем до успіху юриста.

Марія Пясецька