3 жовтня 2018 року у РІ КУП НАНУ розпочався цикл заходів, приурочених до Дня юриста

4 Жовтня, 2018

Круглий стіл на тему «Практичне застосування ЦПК України в новій редакції» пройшов за участю завідувача кафедри загальнотеоретичних правових дисциплін РІ КУП НАНУ к.ю.н. Сергія Книша та студентів 3-го курсу.  На цьому заході були озвучені та обговорені актуальні питання, що виникають під час розгляду та вирішення цивільних справ в судах загальної юрисдикції. Крім того, було змодельовано судове засідання, предметом якого стало вирішення спору по стягненню заборгованості згідно з договором позики, який був оформлений розпискою.  Ролі учасників судового засідання були розподілені наступним чином: голова засідання – суддя  Анжеліка Линнік, секретар судового засідання – Олена Єрмоленко, позивач – Юлія Євгенчук, представник позивача – адвокат Богдана Іванків, відповідач – Вікторія Рубець, представник відповідача – адвокат Катерина Озеруга, журналіст – Галина Гольонко, судовий розпорядник – Володимир Бугайчук.

dsc_3925.jpg

dsc_3926.jpg

dsc_3929.jpg

Під час проведення підготовчого засідання були враховані вимоги, які ставляться до цієї стадії цивільного процесу та особливості підготовки до розгляду справи по суті, які виникають у процесі  вирішення такої категорії спорів.
        Результатом круглого столу стали набуті студентами практичні навички в галузі цивільного процесу та можливість в майбутньому оперувати отриманими знаннями.