30 червня 2019 року відбулась церемонія вручення дипломів державного зразка випускникам 2019 року РІ КУП НАНУ

1 Липня, 2019

Урочистості відкрив ректор Київського університету права Національної академії наук України, професор, заслужений юрист України, кавалер ордену  «За  заслуги» III ступеня Бошицький Юрій Ладиславович. В своєму вітальному слові він прозвітував перед присутніми про здобутки університету, наголосивши на бездоганній роботі професорсько – викладацького складу, студентського парламенту, проведенню науково-практичних конференцій міжнародного рівня, майстер-класах та «зимових» і «літніх школах» як креативній формі навчання, зупинився на благодійних проектах РІ КУП. З особливою гордістю ректор назвав відомих випускників нашого вузу, закликавши присутніх студентів зростати на їх прикладі, але зауважив при цьому про необхідність здобуття повної освіти – кваліфікаційного рівня «магістр». Приємним було вручення грамот та цінних подарунків найбільш активним випускникам та працівникам Рівненського інституту.

dsc_6310.jpg
dsc_6254.jpg
 dsc_6264.jpg

До вітань долучилися  присутні на святі гості: Азар Сафаров – професор кафедри ЮНЕСКО з прав людини та інформації юридичного факультету Бакинського державного університету, Сальчук Оксана Анатоліївна- начальник Головного територіального управління юстиції в Рівненській області, Самсонюк Тетяна Миколаївна – директор Рівненського обласного краєзнавчого музею, Фрицький Юрій Олегович – доктор юридичних наук, професор, провідний фахівець в галузі конституційного права.

dsc_6258.jpg
dsc_6276.jpg
dsc_6278.jpg
 dsc_6274.jpg

Гучними оплесками випускники зустріли директора РІ КУП  НАНУ Якимчука Володимира Леоновича, який дуже щиро з притаманним йому почуттям гумору їх привітав. Також директор зазначив, що двері інституту завжди відчинені для них та висловив сподівання , що всі вони гідно нестимуть звання випускника РІ КУП НАНУ і в якій сфері юриспруденції не працювали б, завжди залишатимуться Людьми.

dsc_6280.jpg
dsc_6287.jpg
dsc_6307.jpg
 dsc_6323.jpg

Зворушливим моментом на святі було звернення до випускників священника Свято – Воскресенського собору отця Бориса, який передав вітання від Ілларіона – Архиєпископа Рівненського та Острозького, благословив на добрі християнські діяння і наостанок окропив всіх свяченою водою.

Окрасою урочистостей стали музичні виступи студентки ІІІ курсу  РІ КУП НАНУ Юлії Якубовської та випускниці Гольонко Маргарити.

dsc_6332.jpg
dsc_6339.jpg
dsc_6346.jpg
dsc_6343.jpg

Долучились до привітань і батьки, зокрема, мама випускниці Яремчук Світлана Йосипівна подякувала всьому колективу РІ КУП НАНУ за професіоналізм та терпіння.

dsc_6378.jpg
 dsc_6388.jpg

Отож, дорогі наші бакалаври, гідно несіть почесне звання випускника Рівненського інституту Київського університету права Національної академії наук України, постійно удосконалюйте свої знання та вміння і передавайте їх наступним поколінням, усвідомлюйте високу відповідальність за сьогодення і майбутнє нашої країни, будьте здорові, самодостатні та впевнені у своїх силах!