4 квітня у РІ КУП НАНУ пройшли майстер-класи члена Асоціації правників Чеської Республіки, викладача Метропольного університету у місті Прага, доктора права Павла Кліми

5 Квітня, 2013

Цей візит пан Кліма здійснив на запрошення ректора КУП НАНУ, заслуженого юриста України, професора Юрія Бошицького, з ініціативи котрого в університеті реалізується проект міжнародної співпраці у сфері права.

Зустріч з почесним гостем спочатку відбувалася в оновленій аудиторії ім. О. Малиновського, а згодом − у нещодавно відкритій великій урочистій конференц-залі,  де проходять нині визначні інститутські імпрези. З вітальним словом до присутніх звернулася проректор з гуманітарної освіти та виховної роботи КУП НАНУ Г.П. Левківська, яка відзначила особливі успіхи Павла Кліми у сфері юриспруденції і закликала студентів узяти для себе за взірець  його досвід життєвої самореалізації, адже пан Кліма знає шість мов, займається адвокатською практикою, є цікавим викладачем і непересічною особистістю. У цьому мали змогу пересвідчитися  усі, хто взяв участь у майстер-класах Павла Кліми, які були присвячені праву ЄС, а також чеському досвіду гармонізації законодавства та впровадження реформ. Зважаючи на євроінтеграційний курс України, цей досвід є надзвичайно актуальним.

У проблемному  полі дискусії, що розгорнулася під час зустрічі,були питання можливостей удосконалення політичної системи та системи державного управління, перспектив, які відкриває членство в ЄС та ін. Насамкінець Г.П. Левківська вручила Павлу Клімі сертифікат учасника майстер-класів КУП НАНУ.
   Ця зустріч, безумовно, стане ще однією сходинкою до самопізнання та подальшого професійного успіху студентівРІ КУП НАНУ.