5 грудня у РІ КУП НАНУ відбувся круглий стіл «Жіноче політичне лідерство в Україні: досягнення, проблеми і перспективи розвитку»

6 Березня, 2020

Організаторами заходу стали кафедра гуманітарних дисциплін РІ КУП НАНУ, кафедра політичних наук РДГУ, департамент соціального захисту населення Рівненської ОДА та низка громадських організацій Рівненщини. Низка проблем, піднятих під час обговорення, засвідчила їх особливу актуальність. Серед них: досягнення в розвитку жіночого політичного лідерства в Україні на національному та місцевому рівнях; прояви нерівності,  порушень прав і свобод, дискримінації жінок у сфері політики: причини та шляхи подолання в українському суспільстві; місцеві вибори 2020 в Україні: нові умови та перспективи розвитку жіночого політичного лідерства на місцевому рівні та ін.

dsc_8257.jpg
 dsc_8258.jpg
 dsc_8259.jpg

dsc_8262.jpg
 dsc_8265.jpg
 dsc_8271.jpg

Роботу круглого столу відкрив  директор РІ КУП НАНУ Володимир Якимчук, який підкреслив роль жінки у творенні суспільних та політичних перспектив України. Доповідачі оперували цікавим фактичним матеріалом, висвітлюючи його крізь призму політичної рефлексії. Присутнім запам’яталися виступи доктора соціологічних наук, керівника проекту «Ліга жінок-виборців України 50/50» Олесі Кириленко, начальника відділу сімейної політики та праці департаменту соціального захисту населення Рівненської ОДА Тетяни Кульчицької, ректора Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Алли Черній та ін.

dsc_8281.jpg
dsc_8277.jpg

dsc_8295.jpg

Круглий стіл завершився екскурсією, яка була проведена для тих учасників заходу, які вперше познайомилися з діяльністю  інституту.