5 квітня 2013 року у РІ КУП НАНУ відбувся V –й конкурс краси «Міс Феміда – 2013»

8 Квітня, 2013

Він проходив у рамках проекту Київського університету права НАН України «Майбутнє України в руках талановитої молоді». На цей раз місцем його проведення став міський палац культури «Текстильник». Цього року охочих взяти участь у конкурсі було немало, адже вперше конкурс набув статусу міжвузівського. Кращих обирали серед студенток п’яти вишів міста. Дівчата представляли Рівненський інститут Київського університету права НАН України, Рівненський кооперативний економіко-правовий коледж, Рівненський аграрний коледж, Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» в м.Рівному, Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім. академіка С. Дем’янчука. Після відбіркового туру у фінал пройшли кращі 15 студенток.
   Головою журі конкурсу став ректор Київського університету права НАН України, професор, заслужений юрист України Юрій Ладиславович Бошицький.
   До складу журі ввійшли:

• заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації О.Губанов;
    • заступник начальника обласного управління освіти, начальник відділу професійно-технічної та вищої освіти П.М.Коржевський;
    • Йозеф Затко – директор  Східноєвропейського агентства розвитку (ЄЄДА) Словаччина;
    • бізнесмен м. Підголіска (Словаччина) Еммі Міхакова;
    • депутат Рівненської обласної ради  О. Л. Ткачук;
    • Президент юридичної компанії «Бабич, Сисоенко і Партнери» Ірина Сисоєнко;
    • голова Рівненської обласної молодіжної громадської організації «Молоді Регіони» Б. Масовець;
    • директор агентства моделей «Панна» та власниця салону краси «Енджел» В. Дембіцька;
    • координатор проектів «Перлина Рівного», «Бурштинова корона», менеджер Агенства моделей ARTmodels Н. Пивовар;
    • власниця Торгової марки ARTmodels О. Ігас;
    • голова правління Асоціації будівельної галузі міста Рівне та Рівненської області  І. Мічуда.

Рівненський інститут Київського університету права НАН України представляло чотири студентки – Марія Левчук, Анна Гнітецька, Ольга Прохор та Ольга Соломіцька. Незважачи на те, що володаркою головного титулу стала студентка юридичного факультету Рівненського Державного Аграрного коледжу Анастасія Ющишина, Другою віце-Фемідою є наша Марія Левчук, а Фемідою глядацьких симпатій та «Міс-інтелект» − Анна Гнітецька. Ольгу Соломіцьку нагородили титулом «Міс-усмішка», звання «Міс-індивідуальність» виборола Ольга Прохор.
   Організатори конкурсу щиро вдячні своїм партнерам, які вразили присутніх вишуканістю та екслюзивністю нагород.
   Призи та подарунки надані:

• Президентом юридичної компанії «Бабич, Сисоенко і Партнери» Іриною Сисоєнко;
    • Керівником організації «Асоціація працівників будівельної галузі м. Рівне та Рівненської області» І. В. Мічудою;
    • Генеральним директором Рівненської обласної державної телерадіокомпанії А. П. Велесиком;
    • Директором шоу-бару-ресторану «Євроклуб» Кічановським Олегом Володимировичем;
    • Директором фітнес-центру «Его клуб»  О. Г. Коноваловим;
    • Журналістом  газети «Рівне Вечірнє» А. М. Матвєєвим;
    • Директором джаз-клубу «ДжЕм» В. М. Вайнером;
    • Директором магазину «Венетто» С. К. Халімовським;
    • Генеральним директором рекламно – маркетингової компанії «Неомарк»
    • П.Прокопчуком;
    • Народною майстринею салону «Вишиванки» З. Є. Романовою;
    • Адвокатом приватної компанії  «Комфідент» А. Г. Мартиросяном;
    • Колективом салону краси «Клеопатра»;
    • Майстром нігтьового сервісу  Ю. Мазур;
    • Директором косметичного сервісного центру «Тіанде»  Т. Гусейновою;
    • Директором перукарні «Енджелс» В.М. Дембіцькою;
    • Директором тренінгового центру «Лотос-Інвест» В.Р. Новацьким;
    • Генеральним директором модельного агентства «Art Models» О.  Ігас;
    • Директором солярію «Міленіум» Л.Якимчук;
    • Директором туроператору «Чайка-Тур» О. М. Шаблій;
    • Директором готельно-розважального спортивного комплексу «Хутір»  В. М. Якимчуком;
    • Директором агенції «Свято»  І. І. Долінським;
    • Головою РОМГО «Молоді регіони» Б. П. Масовцем;
    • Директором Ательє « ART LIFE» Г. Г. Климець;
    • Директором ТОВ «Видавничий дім «ОГО» С. Б. Омельчук;
    • Директором кав’ярні «Кавова  Кімната» В.В. Ляшуком;
    • Директором готелю «Мир» О. О. Павловською.

Свято мало значний резонанс у місті і ще раз ствердило креативний потенціал КУП НАНУ, а особливо керівника закладу Ю.Л. Бошицького.
   Відео з конкурсу краси «Міс Феміда – 2013»

О.П. Сіончук