5 квітня відбудеться фінал обласного конкурсу гармонії, краси та інтелекту “Міс феміда – 2013”

22 Березня, 2013

Обласний конкурс гармонії, краси та інтелекту «Міс феміда – 2013» в рамках проекту Київського університету права НАН України «Майбутнє України в  руках талановитої молоді» відбудеться вже п’ятий рік поспіль у квітні місяці. Не випадково обраний період його проведення — весна. Адже саме ця пора року символізує дівочу красу. Звісно, що на Рівненщині навчаються розумні дівчата – майбутні юристи. Але учасниці конкурсу не тільки розумні, а ще й вродливі, слідкують за тенденціями сучасної моди, займаються спортом.
   Цього року бажаючих дівчат взяти участь в конкурсі було більш ніж очікувалось. Після відбіркового туру, який провів партнер та спонсор конкурсу модельне агентство «ART MODELS», у фінал пройшли кращі 15 студенток:

• Рівненський інститут Київського університету пава НАН України : Прохор Ольга І курс, Соломицька Ольга І курс, Гнітецька Анна IV курс, Левчук Марія IV курс.
  • Рівненський кооперативний економіко-правовий коледж: Ваколюк Анастасія ІІ курс, Заїка Діана ІІ курс.
  • Рівненський аграрний коледж: Ющишина Анастасія ІІІ курс, Обуховська Катерина ІІІ курс, Приступа Христина ІІІ курс, Венгерська Ганна ІІІ курс.
  • Рівненський інститут «Україна»: Макар Марія ІІ курс, Василець Аліна ІІІ курс, Салівоник Юлія ІІ курс.
  • Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім. академіка С. Дем’янчука: Іванюк Ірина ІІІ курс.

Проект «Майбутнє України в руках талановитої молоді» створено для студентів-правознавців та всіх, хто прагне до розвитку,  творчої самореалізації. Він має духовно-збагачувальний характер і спрямований на виховання національно-свідомої особистості студентів Рівненського інституту Київського університету права НАН України, підвищенню загальнокультурного рівня розвитку студентів. Проект надає можливість реалізувати студентству не тільки свої інтелектуальні здібності, а й розкрити творчий потенціал.
  Керівництво Київського університету права НАН України сподіваються, що цей проект сприятиме всебічній реалізації особистості студентів, адже в людині повинно гармонійно поєднуватися багатий внутрішній світ, інтелект та приваблива зовнішність.
   Рівненський інститут Київського університету права НАН України бажає всім учасницям творчого натхнення та перемоги!
   Чекаємо Вас 05 квітня 2013 року о 16.30 год. за адресою: м. Рівне, вул. Гагаріна, 6. МПК “Текстильник”
   За більш детальною інформацією, та запрошеннями звертайтеся mariia_p@ukr.net
   0362-62-05-89,
093-27-14-363, 098-76-75-11