5 жовтня 2014 року викладачі та студенти РІ КУП НАНУ взяли участь у годині спілкування з учнями Рівненської української гімназії

6 Листопада, 2014

Вона відбулася у рамках місячника правового виховання для старшокласників. «Люди, що представляють закон» – так озвучила предмет розмови класний керівник Т.І. Остапіна. Про важливість юридичної освіти та специфіку роботи адвоката розповів старшокласникам кандидат юридичних наук, завідувач кафедри спеціальних юридичних дисциплін РІ КУП НАНУ, адвокат А.Г. Мартиросян. Роль закладу на теренах Рівненщини, його проєвропейські орієнтації та вагу ініціатив ректора Юрія Ладиславовича Бошицького, його особистий вклад у розвиток юридичної освіти на Рівненщині – така тема виступу завідувача кафедри гуманітарних дисциплін С.Я. Українець.

Надзвичайно емоційним моментом зустрічі став виступ колишнього гімназиста, нині студента ІІ курсу РІ КУП НАНУ Владислава Марача, котрий не приховував гордості від того, що навчається у цьому вузі. Розповідав про цікаві зустрічі, поїздки, конференції, учасниками яких можуть стати студенти закладу. А найголовніше, на чому наголошував Владислав, це доброзичливе ставлення до студентів викладачів вишу.
     Власну проектну роботу «Світ юридичних професій» представила Олександра Дідусенко. Учні отримали вичерпні відповіді на безліч запитань
     Наступну зустріч вирішили провести у стінах Рівненського інституту Київського університету права.