6-7 травня 2014 року у конференц-залі Рівненського інституту КУП НАНУ пройшли міжнародні дебати

8 Травня, 2014

У них взяли участь представники місцевого самоврядування, громадських організацій, науковці, діячі культури, мас-медіа та студентського активу, які не байдужі до творення історії міста та зацікавлені у впровадженні європейських стандартів та цінностей. Захід відбувся в рамках проекту «Польський досвід системних змін. Практичні імплікації для України». Під час зустрічі учасники заходу мали змогу обмінятися ідеями щодо удосконалення практики місцевого самоврядування, визначили актуальні сфери для впровадження прогресивних інструментів розвитку громадських ініціатив. Також не оминули увагою стратегічне планування спільного вирішення ключових проблем за допомогою заходів, що здатні підвищити громадянську активність та відповідальність за спільні справи.

Крім того, польські партнери презентували власний досвід впровадження подібних методик, які і є найважливішим практичним показником, що надихатиме вітчизняну громаду до рішучих змін.