7-8 лютого на запрошення ректора Юрія Ладиславовича Бошицького РІ КУП НАНУ відвідав професор Вісбаденської школи бізнесу Райнер Ведде

9 Лютого, 2018

Візит поважного гостя передбачав не тільки знайомство з колективом інституту,  його матеріально-технічною базою, а й визначними  пам’ятками історії та культури Рівненщини. Особливі враження пан Ведде отримав від екскурсії містом. Не менше зацікавили гостя музейні відвідини, зокрема,  сучасного музею ковальства, у якому зібрано більше сотні витворів ковальського мистецтва, що складають  масивні ковані скульптури, розміщені просто неба,  рицарські обладунки,   канделябри несподіваних форм та ін. Райнер Ведде побував також у Рівненському обласному краєзнавчому музеї , який нині є науково-просвітницьким і культурним осередком міста та області, а також державному історико-культурному заповіднику міста Дубно.

ekskursiyaa.jpg
ekskursiyaa1.jpg

ekskursiyaa2.jpg

Юрій  Ладиславович Бошицький подбав і про культурну програму візиту. Назавжди залишиться у пам’яті пана Ведде яскраве музичне  оформлення, цікаві характери героїв, комедійні ситуації та діалоги, динамічний сюжет комедії «Сватання на Гончарівці» у прем’єрному показі  Рівненського  академічного українського музично-драматичного театру.

Змістовно і цікаво проведений час – це завжди запорука тривалих дружніх стосунків.

ekskursiyaa3.jpg

ekskursiyaa4.jpg