Акція до Дня Миру «Голуб Миру»: студенти створюють орігамі на знак бажання миру

21 Вересня, 2024

Щороку 21 вересня в усьому світі відзначається Міжнародний день миру. У цей важливий день люди з різних куточків планети об’єднуються, щоб віддати шану миру та висловити своє бажання жити в гармонії та порозумінні. Мир для українців − це не просто слово, а чітка мета, до якої ми прямуємо на рівні з перемогою.

Цього року студенти Київського університету права НАН України також долучилися до глобального відзначення, організувавши символічну акцію під назвою «Голуб Миру». Суть акції полягала в тому, що кожен охочий студент мав змогу створити власного голуба з орігамі – давнього японського мистецтва складання паперу. Голуб як символ миру має особливе значення, адже він уособлює прагнення до свободи та безпеки.

Ці символічні голуби розміщено в головному холі університету й нагадують нам про важливість зусиль кожного у справі побудови гармонійного світу. Подібні символічні ініціативи сприяють формуванню серед молоді усвідомлення відповідальності за майбутнє та заохочують студентів до активної громадянської позиції. Акція «Голуб Миру» стала ще одним кроком до того, щоб наш університет став не лише освітнім простором, але й спільнотою, яка прагне до мирного життя у власній країні та розуміє ціну такого стану.

Ми не перестаємо брати активну участь у волонтерських ініціативах і надавати посильну допомогу нашим воїнам та постраждалим від російської агресії. Усі учасники акції сподіваються, що їхні паперові голуби стануть справжнім символом миру, який обов’язково чекає нас після нашої перемоги.

Прес-Центр КУП НАНУ