Активісти Рівненського інституту КУП НАНУ взяли участь у традиційному святковому параді до 67 річниці Перемоги

10 Травня, 2012

Традиційно святкування розпочиналось біля Рівненської міської ради покладанням квітів до пам’ятника Загиблим за Україну. Далі величезною колоною, куди ввійшли ветерани, військові, чиновники, депутати, громадські діячі, молодь, центральною частиною міста попрямували до меморіалу на Дубенському кладовищі.

Під час святкової ходи – параду- студентам вдалось поспілкуватись з ветеранами, почути цікаві розповіді з життя героїв та запросити їх на святковий концерт в інститут.

Цьогоріч до параду долучилось більше двадцяти студентів РІ КУП НАНУ, адже за словами активістів, потрібно вшановувати пам’ять героїв, завдяки яким маємо змогу жити у мирній незалежній державі.