Аудиторії РІ КУП НАНУ знову заповнились студентами

1 Вересня, 2021

Незважаючи на поширення в соціальних мережах інформації про можливу відміну початку навчання 1 вересня через загрозу захворювання на короновірус, освітній процес у всіх навчальних закладах України розпочався вчасно.
    Приємно бачити заповнені аудиторії і в Рівненському інституті Київського університету права НАН України. До занять приступили студенти 2-го, 3-го та 4-х курсів, а вже 3-го вересня після посвяти у першокурсники частиною університетської спільноти стануть і  колишні абітурієнти.

dsc_0648.jpg

dsc_0647.jpg

То ж побажаємо всім нехай прагнення до знань та самовдосконалення постійно зростає, нехай навчання в РІ КУП НАНУ буде успішним та, незважаючи на тимчасові труднощі, приносить задоволення, нехай роки студентства будуть насичені найяскравішими подіями, які буде безмежно приємно згадати до найменших дрібниць! Терпіння всім та наполегливості, енергії та натхнення, вдачі та успіхів!