Національна академія наук України Рівненський Інститут КУП

Бібліотечна екскурсія для першокурсників

3 Жовтня, 2018

          Традиційним для продовженням співпраці між бібліотекою РІ КУП НАНУ та Рівненською державною обласною бібліотекою стало ознайомлення першокурсників нашого університету з діяльністю цієї книгозбірні. Завідувач відділу абонементу РОДБ Слимак Наталія Іванівна провела екскурсію структурними підрозділами, розповіла про їх форми та методи роботи, наголосила на новітніх технологіях, що застосовуються в роботі сучасних пунктів бібліотечного обслуговування.

 img_20181003_093233_1.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 img_20181003_093618.jpg

            Оскільки, знання іноземних мов – це ключ до успіху в сучасному світі, студенти зацікавилися плановими заходами відділу іноземної літератури Рівненської обласної державної бібліотеки. Саме цей відділ тісно співпрацює з провідними світовими фондами та організаціями, які забезпечують безпосереднє спілкування зі своїми представниками – «носіями мови». Цікавим було ознайомлення студентів з роботою  3d- принтера, який завдяки меценатам з США  з’явився у відділі іноземної літератури.
         Ознайомились першокурсники РІ КУП НАНУ і з навчально-тренінговим центром «Окуляр» для слабозорих відвідувачів, відділом обслуговування документами з мистецтва та ін. Наостанок бібліотекарі найбільшої в області книгозбірні запевнили студентів в  своєчасному виконанні будь – яких інформаційних запитів та індивідуальному підході до кожного  читача.