Бібліотека РІ КУП НАН України налагоджує співпрацю з Чернівецькою обласною універсальною науковою бібліотекою ім. М. Івасюка

23 Червня, 2015

В рамках робочої зустрічі керівників структурних підрозділів Чернівецької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М. Івасюка та Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки відбулася екскурсія до бібліотеки Рівненського інституту Київського університету права НАН України.
     Завідувач університетської книгозбірні О.П. Сіончук  розповіла про основні напрями роботи бібліотеки, кількість фонду та читачів, стан комплектування навчальною та науковою літературою. Разом із директором Чернівецької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М. Івасюка М.М. Довгань та її заступником О.В. Банніковою  обговорили можливість взаємообслуговування читачів шляхом Міжбібліотечного абонементу. Бібліотекар Л.І. Данилюк зосередила увагу гостей з Буковини на університетських виданнях: Часопису КУП, Калейдоскопі університетських подій, збірниках конференцій, що проводяться у нашому вузі, довідкових виданнях, монографіях.

Наостанок, продовжуючи підтримувати загальноуніверситетський проект «Крокуюча книга», гостям були передані видання з правової тематики для задоволення інформаційних потреб студентів юридичних вузів та всіх, хто цікавиться юриспруденцією.

Зав. бібліотеки О.П.Сіончук