Бібліотека РІ КУП НАН України організувала виставку «Кобзарів»

11 Березня, 2013

Загальновідомо, що візитною карткою кожної бібліотеки є книжкові виставки. Сьогодні традиційні книжкові виставки набувають нових форм: інформаційні, виставки-дискусії, виставки-презентації, виставки-пам’ять, виставки-посвяти, виставки новинок та  віртуальні.
   Бібліотека РІ КУП НАНУ започаткувала в своїй діяльності ще одну форму бібліотечної роботи і організувала Виставку однієї книги.  Вшановуючи пам’ять  великого Кобзаря, у холі університету розгорнулась виставка «Вічна книга великого українця».

Не залишились осторонь проведення виставки викладачі та студенти, які охоче відгукнулись на прохання принести зі своїх домашніх  бібліотек «Кобзарі» різних років видань.
   Підрубриками виставки стали:

• Історія видання «Кобзаря»
  • Музей однієї книги (про єдиний у світі музей «Кобзаря», відкритий в Черкасах у травні 1989 року)
  • Вислови відомих людей про Т.Г. Шевченка
  • Крилаті вислови з «Кобзаря»

«Кобзар» є прикладом нездоланності художника, безсмертної природи творчого й нескореного людського духу, який з усіх випробувань неминуче виходить переможцем.

Зав. бібліотеки РІ КУП НАНУ
Сіончук О.П.