Бібліотека РІ КУП НАН України отримала в дар книги

14 Березня, 2016

Днями фонд бібліотеки РІ КУП НАН України поповнився новими виданнями, подарованими Олександром Васильовичем Коташевським – старшим радником юстиції, ветераном прокуратури, членом української секції «Інтерполу», почесним працівником прокуратури України, почесним музейником Рівненщини.  Олександр Васильович нагороджений відзнакою Генерального прокурора України «За сумлінну службу в органах прокуратури 1 ступеня», є автором книги «Посібник для слідчого», підручника для студентів «Кримінальне право України в схемах» та інших книг і статей. Він – член методичної ради при прокуратурі Рівненської області, секретар спілки ветеранів прокуратури Рівненської області.
     Крім зазначених вище власних підручників, п. Коташевський подарував бібліотеці електронні видання, що висвітлюють сучасний стан кримінального процесу України: «Курс лекцій з кримінального процесу за новим Кримінальним процесуальним кодексом України (загальна частина)» , «Бланки та зразки процесуальних документів по кримінальному процесу України», «Конспект лекцій з кримінального процесу в схемах», «Тестові завдання для проведення контрольних заходів з перевірки знань положень нового Кримінального процесуального кодексу України та Закону України «Про оперативно-розшукову діяльність», 58 схематичних таблиць по цій темі, які  розкривають положення щодо початку досудового розслідування; проведення слідчих (розшукових) та негласних (розшукових) дій; застосування заходів забезпечення кримінального провадження; особливостей досудового розслідування кримінальних проступків; закінчення досудового розслідування тощо.
     Окрасою бібліотечного фонду тепер стане Енциклопеди́чний словни́к Брокга́уза і Єфро́на-  найбільша дореволюційна російська універсальна енциклопедія , випущена акціонерним видавничим товариством Ф. А. Брокгауз – І. А. Ефрон . Складається з 86 тт . ( 82 основних і 4 додаткових ) , що виходили протягом 1890-1907 . Перші 8 томів вийшли під загальною редакцією І. Е. Андріївського , все подальші – під редакцією К. К. Арсеньєва і Ф. Ф. Петрушевского.

Подаровані п. Коташевським книги є цінними і необхідними для забезпечення навчального процесу та наукової діяльності інституту, нам приємно, що Олександр Васильович обрав саме нашу бібліотеку, за що йому щиро вдячні. Сподіваємось на нашу подальшу співпрацю, адже дарунки книг бібліотекам – це не лише надійне джерело поповнення фонду без залучення додаткових джерел фінансування, а й дуже давня форма доброчинності.