Бібліотека РІ КУП НАН України продовжує застосовувати нові форми бібліотечного обслуговування у навчальному процесі

17 Квітня, 2015

Основними функціями бібліотеки вищого навчаль¬ного закладу є інформаційна, освітня та культурна. Поєднуючи їх, сьогодні на перший план виходять активні форми та методи ро¬боти, які примушують студента мислити, творчо підходити до вивчення навчальних дисциплін, удосконалювати знання з використання довідково – бібліографічного апарата бібліотеки. Саме така робота дозволяє залучити студентів та  викладачів у загальну діяльність під час заходів, що проводяться.

Продовжуючи розпочатий бібліотекою  експеримент, 10 квітня її працівники разом зі ст. викладачем М.І. Маркевич провели спільний семінар на тему «Шлюбно – сімейне право у Стародавньому Римі» для студентів 1-го курсу. Бібліотекою був підготовлений кросворд, що містив основні поняття з цієї теми, та який став одночасно ще одним елементом перевірки знань студентів. Приємно, що таку інновацію вони не лише схвалили, але й попросили надалі охопити цією формою контролю знань кожну з дисциплін, яка вивчається. До слова, такий синтез роботи бібліотеки і викладача використовується вже не вперше, тому сподіваємось на подальшу співпрацю і використання нових методів в забезпеченні інформаційних потреб студента.

Зав. бібліотеки О.П. Сіончук