Бібліотека РІ КУП НАНУ долучилась до профорієнтаційної роботи.

11 Квітня, 2019

9-10 квітня 2019 року зав. бібліотеки О.П.Сіончук  презентувала Рівненський інститут Київського університету права учням випускних класів кількох загальноосвітніх закладів Волинської області. Зокрема, вона відвідала Волинський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою (м.Луцьк), Луцьку спеціалізовану школу I-III ступенів №5, навчально-виховний комплекс №26 та Княгининівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Луцького району Волинської області.

img-0efda8ba0edd49acc9ff9de37b56b6a5-v.jpg

img-9f89c3f9859df8635236fad7bda0d555-v_1.jpg

img-17717a05ba3009f674a236f272bc1e03-v.jpg

Завідувач бібліотеки ознайомила старшокласників з основними напрямками діяльності інституту, предметами ЗНО, необхідними для вступу, розповіла про матеріально-технічне забезпечення, зосередила увагу на побутових умовах навчання та проживання студентів. Приємним було те, що розмова відбувалася у формі діалогу, було поставлено багато запитань, особливо присутніх зацікавили міжнародні конференції, які проводить університет, можливість займатися на військовій кафедрі та сучасний гуртожиток.
       За сприяння А.О. Корнейко – керівника відділу зовнішнього незалежного оцінювання та  моніторингових досліджень Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти, О.П. Сіончук зустрілася з методистом відділу гуманітарних дисциплін ВІПО О.Р.Оніщук для вручення рекламної продукції про Київський університет права НАН України та Рівненський інститут, яка, в свою чергу, пообіцяла розповсюдити її серед вчителів правознавства всіх районів Волинської області на заняттях у ВІПО (що одразу і виконала та підтвердила це фотозвітом).

В кінці кожної зустрічі О.П.Сіончук запрошувала всіх на День відкритих дверей 13 квітня 2019 року.