Бібліотека РІ КУП НАНУ долучилась до роботи приймальної комісії інституту

15 Липня, 2015

Період 18-річної діяльності Київського університету права НАН України позначений здобутками та напрацюваннями талановитих науковців, педагогів і студентів. Для популяризації і пропаганди серед абітурієнтів наукових досягнень нашого університету бібліотека підготувала книжкову виставку в приміщенні приймальної комісії інституту. Вона представлена монографіями, підручниками, навчальними посібниками, довідковими виданнями та збірниками наукових конференцій в галузі юриспруденції.

Метою виставки стало прагнення глибше ознайомити випускників шкіл та коледжів  з основними напрямками наукової діяльності КУП НАН України. Їхній увазі пропонується систематизація, закріплення і поглиблення теоретичних і практичних знань у галузі юриспруденції, правового забезпечення різних сфер життєдіяльності людини, використання їх для вирішення конкретних завдань; досягнення якісно нового рівня повноти й оперативності задоволення інформаційних потреб наукової громадськості в знаннях у цій галузі, одержаних у процесі науково-дослідної діяльності професорсько-викладацького складу вузу.