Бібліотека РІ КУП НАНУ долучилась до циклу заходів з нагоди Шевченківських днів

11 Березня, 2020

В історії кожного народу є імена, з якими пов’язана його слава, велич і національна гордість. Саме таким і є для України ім’я безсмертного Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка. В ці березневі дні в усіх закладах культури та освітніх закладах проходять заходи по вшануванню його пам’яті.

dsc_8338.jpg

dsc_8330.jpg

dsc_8337.jpg

dsc_8344.jpg

Бібліотека Рівненського інституту Київського університету права НАН України також долучилась до них та підготувала тематичну полицю-виставку «Пророк і геній рідного народу», яку відкрив директор РІ КУП НАНУ Володимир Леонович Якимчук, зазначивши, що Т.Г.Шевченко – славний син українського народу, його слово і сьогодні живе між нами. Шевченко – це наша душа, наша мудрість, це наша сила.

Для експозиції підібрано літературу, що розкриває творчий та життєвий шлях Тараса Шевченка, його спадок як письменника, художника, мислителя і борця за волю України. Книжкова виставка призначена допомогти користувачам бібліотеки глибше усвідомити суспільну й художню цінність Шевченкового слова, поглибити знання про його коротку, трагічну, але в той же час і величну долю та стати інформаційним приводом для зміцнення рівня національної самосвідомості.

Флешмоб присвячений 206-й річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка