Бібліотека РІ КУП НАНУ долучилась до вшанування пам’яті Т.Г.Шевченка

10 Березня, 2016

В рамках проведення заходів по вшануванню пам’яті великого Кобзаря бібліотека Рівненського інституту Київського університету права НАН України організувала для студентів оглядову екскурсію краєзнавчою експозицією «Рівненщина літературна».
     Відомо, що Кобзар у жовтні 1846 року відвідав Дубно, Остріг, Корець, побував на полі героїчної битви під Берестечком, зупинявся біля  Підлужжя, у Вербі, Гільчі, а, можливо, не обминув і Рівного. Подорож Шевченка Рівненщиною помітно розширила його світобачення. Він не просто вводив рівненські сюжети у свої твори, а й намагався створити відносно цілісне бачення тієї частинки української землі, якої він до того часу практично не знав.

Студентам було цікаво почути і про інших відомих людей, чиє життя так чи інакше  пов’язане з нашим краєм та дізнатися про літературне, мистецьке, культурне, духовне життя Рівненщини.