Бібліотека РІ КУП НАНУ долучилась до вшанування пам’яті В. М. Корецького

16 Лютого, 2021
    Щороку 18 лютого юристи України згадують ім’я видатного українського юриста-міжнародника, спеціаліста у галузі міжнародного приватного права та загальної історії держави та права, академіка АН УРСР (1948), у 1949-1951 роках – члена Комісії міжнародного права, а з 1969 року після створення Інституту держави та права АН УРСР – директора Інституту до 1974 року.

Проведення заходів вшанування пам’яті В.М. Корецького є давньою традицією Київського університету права та Рівненського інституту КУП НАНУ, адже наукова спадщина В.М. Корецького залишається важливим джерелом унікальної інформації, тому її використання є потужним імпульсом для вирішення проблем сучасного стану міжнародного права. Саме на допомогу всім, хто цікавиться діяльністю видатного вченого, бібліотека РІ КУП НАН України підготувала віртуальну виставку про Володимира Михайловича, знайомство з матеріалами якої може стати внеском у формування правової еліти суверенної України.