Бібліотека РІ КУП НАНУ долучилась до загальноуніверситетського проекту «Крокуюча книга»

4 Червня, 2015
     Одним із популярних у світі способів заохочення до читання є бук – кросинг — мережа вуличних бібліотек, де можна взяти книжку, залишивши взамін свою.  Для вільного та безкоштовного користування та розповсюдження книги в столиці був запроваджений  проект «Вільна книга».
     У Київському університеті права НАН України за підтримки ректора, професора Юрія Бошицького започатковано новий загальноуніверситетський проект «Крокуюча книга», метою якого є, зокрема,  популяризація правових знань серед населення. Долучились до нього і студенти Рівненського інституту КУП НАНУ.

Поглиблюючи співпрацю з Рівненською обласною державною бібліотекою, представники РІ КУП НАНУ, подарували відділу абонементу навчальну та наукову літературу з юриспруденції. Увазі читачів представлено і український науково – теоретичний журнал «Часопис Київського університету права», до якого входять публікації з найновіших досліджень у сфері права.
     За словами працівників бібліотеки, розвиток партнерського співробітництва сприяє зміцненню їх ресурсної бази, розширенню асортименту бібліотечних послуг, поліпшенню якості інформаційно – бібліотечної діяльності, тому маємо надію, що цей подарунок стане якісним поповненням фонду книгозбірні.

Зав. бібліотеки
О.П. Сіончук