Бібліотека РІ КУП НАНУ організувала екскурсію першокурсників до найбільших книгозбірень Рівненщини

7 Жовтня, 2014

Продовженням співпраці між бібліотекою РІ КУП НАНУ, Рівненською обласною державною бібліотекою та Рівненською обласною бібліотекою для молоді стало ознайомлення першокурсників нашого університету з діяльністю цих книгозбірень. Провідний бібліотекар відділу абонементу РОДБ Слимак Наталія Іванівна та завідувачка відділу мистецтва РОБЮ Тарковська Ніна Володимирівна провели для студентів цікаву екскурсію відділами бібліотеки та розповіли про новітні форми їх роботи.

Оскільки, з ініціативи ректора, професора, Заслуженого юриста України Бошицького Юрія Ладиславовича, у Київському університеті права НАН України вивчається 4 іноземні мови, студенти зацікавилися плановими заходами відділу іноземної літератури Рівненської обласної державної бібліотеки. Саме цей відділ тісно співпрацює з провідними світовими фондами та організаціями, які забезпечують безпосереднє спілкування зі своїми представниками – «носіями мови». Оскільки, в Київському університеті права пропагується різносторонній розвиток особистості студента, працівники бібліотеки для юнацтва запропонували першокурсникам проведення спільних масових заходів по ознайомленню з діяльністю мистецької еліти Рівненщини.

Наостанок всі студенти були безкоштовно записані до цих книгозбірень.