Бібліотека РІ КУП НАНУ організувала тематичну виставку до Дня української писемності та мови

11 Листопада, 2014

9 листопада Україна відзначила День української писемності та мови. В цей день традиційно проводяться різноманітні заходи в державних установах, культурно-мистецьких закладах, школах та вузах. Не залишилась осторонь і бібліотека Рівненського інституту Київського університету права НАН України.
     В холі Інституту була організована тематична виставка, яка представила навчально- методичну літературу з мовної тематики. Працівники бібліотеки скоординували свою роботу зі старшим викладачем кафедри гуманітарних дисциплін Смолій І.П., яка вказала на основні розділи, що вивчаються студентами за навчальним планом. Таким чином, увазі відвідувачів були запропоновані підрубрики: «Ділова українська мова: сучасний вимір», «Своєрідність мови правознавчого спрямування», «Риторика як елемент культури юриста».

Після загального ознайомлення з виставкою завідувачкою бібліотеки Сіончук О.П. був проведений для студентів бібліографічний огляд представленої літератури.