Бібліотека РІ КУП НАНУ організувала тематичну виставку про співробітництво України і НАТО

30 Серпня, 2018

На виконання Плану заходів щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції на 2018 рік,  основною метою якого є підвищенні рівня підтримки громадянами України державної політики у сфері євроатлантичної інтеграції та рівня довіри до НАТО як до інституції, що відіграє ключову роль у зміцненні міжнародної безпеки, бібліотека РІ КУП НАНУ організувала тематичну виставку  «Співробітництво Україна-НАТО як каталізатор реформ».

dsc_3916.jpg

Метою виставки є інформування студентів, викладачів та співробітників інституту з питань Організації Північноатлантичного договору (НАТО) та євроатлантичної інтеграції України, яка відповідає національним інтересам.
         Представлені на ній матеріали доводять, що європейська та євроатлантична інтеграція України дасть змогу забезпечити якісно новий, вищий рівень життя для кожного завдяки новітнім технологіям, ефективному використанню ресурсної бази країни, демократизації суспільства, приєднанню до західної системи цінностей. Євроатлантична інтеграція для України означає участь у системі колективної безпеки, що є однією з важливих запорук сталого економічного розвитку будь-якої держави.