Національна академія наук України Рівненський Інститут КУП

Бібліотека РІ КУП НАНУ організувала відвідування виставки, приуроченої пам’яті героїв Небесної сотні

18 Лютого, 2016

     Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі.
     Описати, а тим більше відчути глибину трагедії і болю, які впали невимовним тягарем на Україну, нині не під силу нікому. Гіркі події не можуть залишити байдужими жодного патріота. Тому вже другий рік поспіль суспільство в ці лютневі дні віддає шану загиблим.


     У Рівненській державній  обласній науковій бібліотеці розгорнута виставки «Пам’яті героїв Небесної Сотні»: до Дня революції Гідності, на якій експонуються вироби вихованців рівненського підліткового клубу «Юність». Студенти Рівненського інституту Київського університету права НАН України, відвідавши виставку, були зворушені щирістю та патріотизмом виконаних дитячих робіт. Вони також відмітили схожість підліткових малюнків з плакатами, які розмістилися в аудиторії патріотичного виховання інституту.

     Ця виставка стала першим заходом  в циклі міроприємств по вшануванню героїв Небесної сотні, що відбуватимуться в стінах Рівненського інституту КУП НАНУ.